Додав:Katarzyna Wiącek|13 березня 2015 | П'ятниця | g. 16:19
Оновлення:Katarzyna Wiącek|13 березня 2015 | П'ятниця | g. 16:40

przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej

Zespół ds. Osób Bezdomnych i Uchodźców

Address ul. Zachodnia 3
EmailЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Phone171 78 23 584
Urlhttp://www.mops.wroclaw.pl/2015/site_mops/formy-pomocy/pomoc-dla-uchodzcow
CityWrocław
ProvinceНижньосілезьке
...

Коментувати

Dzisiaj nie otrzymalam zasilku stalego zostal mi wstrzymany gdyz nie zglosilam sie aby potwierdzic ze moja sytuacja sie nie zmienila..Choruje na schizofrenie I mam przyznany staly zasilek na dwa lata,nie pamietam o wszystkim a ta osoba ktora prowadzi moja sprawe nie byla laskawa zawiadomic mnie otym,zostalam bez grosza I nikogo nie obchodzi moja sytuacja,bede zmuszona zawiadomic Pania Jaworowicz bo tylko tam jestmoj ratunek ztej trudnej sytuacji.Tacy ludzie jak ja jestesmy ponizani iolewani przez mops ktory zyje z naszych pieniedzy,ta kobieta zlosliwie mnie dyskryminuje nie ma zadnych uczuc ludzkich nie powinna pracowac w mopsie,nie pomaga a wrecz rzuca mi klody pod nogi ,nie byla na tyle laskawa aby nawet ze mna porozmawiac ,zarozumiala bez kija nie podchodz .Nie ma czasu dla takich jak ja.Zlo wraca I dobro wraca do tej kobiety tylko zlo bo zlo daje wiec I je otrzyma PAN BOG NIE RYCHLIWY ALE SPRAWIEDLIWY.Mieczyslawa Polkowska Tomczyk wasza podopieczna pozbawiona wszystkiego.

Projekt ‘MIEJSKI SYSTEM INFORMACYJNY I AKTYWIZACYJNY DLA MIGRANTÓW’ jest współfinansowany z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW realizowany był w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Projekt LOKALNE POLITYKI MIGRACYJNE - MIĘDZYNARODOWA WYMIANA DOŚWIADCZEŃ W ZARZĄDZANIU MIGRACJAMI W MIASTACH był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt ‘WARSZAWSKIE CENTRUM WIELOKULTUROWE’ był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW Projekt realizowany był przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.