Calendrier des événements
Aktualności | Varsovie
A ajouté: |

Fundacja na rzecz Różnorodności Społecznej serdecznie zaprasza na warsztat o prawach migrantów i migrantek na rynku pracy oraz w dostępie do usług (np. wynajem mieszkania).

 Podczas spotkania będzie można się dowiedzieć m.in.:
- Jak istnieją w Polsce prawa chroniące przed gorszym traktowaniem lub dyskryminacją ze względu m.in. na pochodzenie?
- Jakie są prawa kandydata/kandydatki w procesie rekrutacji?
- Jakich pytań można się spodziewać podczas rozmowy kwalifikacyjnej?
- Jak zareagować, jeśli pracodawca komentuje pochodzenie, narodowość lub wygląd?

 

KIEDY: 11 czerwca

GODZINY: 12.00-16.00.

GDZIE: Centrum Wielokulturowe w Warszawie przy ulicy Jagiellońskiej 54 (wejście od Pl. Hallera).

JĘZYK: spotkanie prowadzone będzie w języku polskim

ORGANIZATOR:

ZGŁOSZENIA: konieczne jest potwierdzenie udziału:
- mailowo: Cette adresse e-mail est protégée contre les robots spammeurs. Vous devez activer le JavaScript pour la visualiser. lub
- telefonicznie 22 400 09 12
do godz. 9.00 rano jutro, czwartek, 11 czerwca.

Warsztat poprowadzi doświadczona trenerka i wykładowczyni: Monika Zima-Parjaszewska.

Wstęp wolny.


Instrukcje dojazdu:
Przystanek pl. Hallera – tramwaje: 6, 28; autobusy: 125,135, 166, 170, 212, 509, 516 lub 10 min. piechotą od Dworca Wileńskiego (m.in. druga linia metra, tramwaje: 3, 4, 6, 13, 20, 23, 25, 26, 28).

ŹRÓDŁO

Laissez un commentaire

Actualités
Archives

Projekt ‘MIEJSKI SYSTEM INFORMACYJNY I AKTYWIZACYJNY DLA MIGRANTÓW’ jest współfinansowany z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW realizowany był w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Projekt LOKALNE POLITYKI MIGRACYJNE - MIĘDZYNARODOWA WYMIANA DOŚWIADCZEŃ W ZARZĄDZANIU MIGRACJAMI W MIASTACH był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt ‘WARSZAWSKIE CENTRUM WIELOKULTUROWE’ był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW Projekt realizowany był przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.