Calendrier des événements
Aktualności | Varsovie
A ajouté: |

Fundacja Ocalenie zaprasza studentów zagranicznych, spoza krajów Unii Europejskiej, studiujących na pierwszym roku/ roku zerowym na bezpłatne warsztaty ( w razie potrzeby w języku rosyjskim lub angielskim):„Spokojnie do celu.

Jak bez stresu zaadaptować się do życia w Polsce?”

Podczas warsztatu uczestnicy:

- zdobędą wiedzę na temat stresu adaptacyjnego

- zidentyfikują źródła swojego stresu oraz swój styl reagowania

- poznają skuteczne metody radzenia sobie ze stresem (np. praca z oddechem, praca nad negatywnymi myślami)

Osoby zainteresowane warsztatami proszone są o zgłoszenia mailowe : Cette adresse e-mail est protégée contre les robots spammeurs. Vous devez activer le JavaScript pour la visualiser. do 3.11.2014r.( w tytule proszę wpisać: warsztat antystresowy i miasto zamieszkania).

 

Warsztaty są organizowane w ramach projektu „Q-Adaptacji”, współfinansowanego z  Europejskiego Funduszu na Rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich i Budżetu Państwa

na podstawie:http://fundacjaocalenie.org.pl/stara_strona/?p=7712

Laissez un commentaire

Actualités
Archives

Projekt ‘MIEJSKI SYSTEM INFORMACYJNY I AKTYWIZACYJNY DLA MIGRANTÓW’ jest współfinansowany z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW realizowany był w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Projekt LOKALNE POLITYKI MIGRACYJNE - MIĘDZYNARODOWA WYMIANA DOŚWIADCZEŃ W ZARZĄDZANIU MIGRACJAMI W MIASTACH był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt ‘WARSZAWSKIE CENTRUM WIELOKULTUROWE’ był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW Projekt realizowany był przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.