Dodał: |
Aktualizacja: |
Oceń: 0 0

http://www.sjpik.uni.wroc.pl/index.php?id=33

W większości szkół warunki przyjęcia są bardzo podobne, większość placówek podczas zapisywania Cię na kurs języka polskiego poprosi o kserokopię wizy lub karty pobytu.

Pamiętaj, że nawet jeśli złożysz wszystkie dokumenty i to kurs może być uruchomiony tylko w momencie kiedy zbierze się odpowiednia liczba osób. W większości placówek kurs rozpoczyna się dopiero kiedy zapisze się od 4 do 8 uczestników. Zwykle opłatę za kurs można wnosić w ratach.

Gdzie po naukę języka?

Poniżej prezentujemy kilka miejsc, które oferują płatną naukę języka we Wrocławiu. Kursy, za które nie trzeba wnosić opłaty zazwyczaj organizowane są przez organizacje pozarządowe, ceny za naukę w szkołach językowych wahają się od 700 do 5000 zł za semestr, w zależności od ilości godzin.

Wrocław

 • Szkoła Języka Polskiego i Kultury dla Cudzoziemców Uniwersytetu Wrocławskiego

  Pl. Nankiera 15, 50-140 Wrocław
  Tel: +48 71 375 25 70 
  E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  www.sjpik.uni.wroc.pl

  Dokumenty należy składać w sekretariacie Szkoły Języka Polskiego i Kultury dla Cudzoziemców, pl. Nankiera 15, pokój nr 6.

  Trwa nabór na semestralny kurs języka polskiego (30.09-1.02.2016). Opłata za jeden semestr kursu języka polskiego wynosi 1100 zł i powinna być dokonana najpóźniej do 30.09.2015 roku.
  Więcej na: http://www.sjpik.uni.wroc.pl/index.php?id=33
 • Studium Języka Polskiego dla Cudzoziemców Politechniki Wrocławskiej
  Wyb. Wyspiańskiego 27, 50-370 Wrocław
  tel.: +48 71 320 22 23 
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  www.sjo.pwr.wroc.pl

  Aby uzyskać więcej informacji w sprawie kursów należy skontaktować się z sekretariatem:
  Tel: 71 320 31 87, 71 320 31 17
  • Internetowy kurs języka polskiego

nauka języka polskiego w każdym miejscu na świecie!
lekcje on-line

ćwiczenia mówienia, pisania, czytania i słuchania

stały kontakt z lektorem

Kontakt:  (+48 602 248 164) lub: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zapraszamy kurs języka polskiego dla obcokrajowców na poziomie podstawowym.

W okresie wakacji organizujemy kolonie i obozy z nauką języka polskiego. Szczegóły na lektor-travel.pl, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Skomentuj

Projekt ‘MIEJSKI SYSTEM INFORMACYJNY I AKTYWIZACYJNY DLA MIGRANTÓW’ jest współfinansowany z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW realizowany był w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Projekt LOKALNE POLITYKI MIGRACYJNE - MIĘDZYNARODOWA WYMIANA DOŚWIADCZEŃ W ZARZĄDZANIU MIGRACJAMI W MIASTACH był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Projekt ‘WARSZAWSKIE CENTRUM WIELOKULTUROWE’ był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

LOKALNE MIĘDZYSEKTOROWE POLITYKI NA RZECZ INTEGRACJI IMIGRANTÓW Projekt realizowany był przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.